Kontakt

FORMULARZ KONTAKTOWY

Twoja wiadomość została wysłana, wkrótce skontaktujemy się z Tobą!
Niestety, wiadomość nie może być teraz wysłana. Spróbuj ponownie później.


Wypełnienie formularza oznacza przetwarzanie przez Enax sp. z o.o. podanych w formularzu danych osobowych w celu przesłania oferty oraz kontaktu w jej sprawie. Tutaj dowiesz się kim jesteśmy i jak przetwarzamy Twoje dane.

Administratorem Twoich danych jest Enax sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, wpisanej do Krajowego Rejestru Sądowego , pod numerem NIP: 5252597603, REGON: 147473977. W sprawach związanych z przetwarzaniem i ochroną danych osobowych wyznaczony został punkt kontaktowy w postaci adresu e-mail: biuro@enax.pl. Kontakt we wskazanych sprawach możliwy jest także w postaci tradycyjnej korespondencji na adres administratora z dopiskiem: „Ochrona Danych Osobowych” oraz osobiście pod adresem ul. Modlińska 17, 03-199 Warszawa.

Podane przez Ciebie dane osobowe będą przetwarzane w następujących celach:

  • przesyłania ofert oraz kontaktu w ich sprawach,
  • wykonania umowy kupna-sprzedaży bądź usługi – przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy, aż do czasu zakończenia umowy,
  • finansowo-księgowych – przetwarzanie jest niezbędne do wykonania przepisów prawa podatkowego,
  • obrony przed roszczeniami i dochodzenia roszczeń – do czasu wygaśnięcia okresu roszczeń zgodnie z przepisami Kodeksu Cywilnego,
  • prowadzenia procesów reklamacyjnych.

Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu (np. jeśli dane są przetwarzane na podstawie Twojej zgody lub w celach marketingowych czy udostępniania Twoich danych); posiadasz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie.


W celu cofnięcia zgody możesz skontaktować się z punktem obsługi klienta w naszej siedzibie bądź biurze ul. Modlińska 17, 03-199 Warszawa lub wysyłając wiadomość e-mail na adres: biuro@enax.pl. Masz również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.


Podanie przez Ciebie danych osobowych jest w pełni dobrowolne. Niepodanie danych osobowych będzie skutkowało niemożliwością pełnego wykonania zobowiązań, przyjętych przez Enax sp. z o.o. w ramach kontaktu bądź zawieranych z Tobą umów.